Golf
Kartepe Kar Keyfi
Golf Geri

1000 metrekarelik alana yapılmış suni göleti, bir adet Fairway Bunker, bir adet Deep Bunker, bir adet Scotch Bunker'ı, dört adet farklı mesafelerde Green'i ile 250 dönümlük benzersiz Driving Range'inde, asırlık ağaçlarda yuvalanmış kuşların cıvıltıları arasında, golf oynama ve öğrenme imkanıyla, bambaşka bir dünyanın kapılarını açmıştır.

 

"Kartepe Golf Academy" bünyesindeki 205 metre uzunluğunda, 22.000 metrekare Driving Range'inde 15'i golf-mat'de, 5'i çimde olmak üzere 20 kişi aynı anda eğitim alabilmektedir.

 

240 metrekare practice putting ve chipping grende, practice bunkerlarda ders alarak, antreman yaparak golf sahasına hazırlanılabilinir.

 

Golf sporuna başlamak veya geliştirmek isteyenler için deneyimli hocalar eşliğinde çeşitli golf ders programlarının uygulandığı akademide, tekli ve çoklu ders paketleri ile golf sporuna başlanabilir ya da eksik olduğu düşünülen yönler geliştirilebilir.


| İçeriği Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş

Site Haritası
Site İçi Arama
Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
E-Katalog
Kartepe Belediyesi Bilgi İşlem WEB7K 2010 K7