Paintball
06
Paintball Geri

Başta Sisli Vadi olmak üzere, Kartepe Kayak Evi'nin etkinlikleri dahilinde, Acısu Meşelik Ormanı ve Maşukiye'de Paintball sahalarında Paintball oynamak mümkündür.

Paintball sahası

Paıntball sahası 5 dönüm açık hava strateji sahasıdır ,  sahası bulunduğu bölgeler tamamı ile ormanlık mesire alanıdır,  sahada bir seansta minimum 8,  maksimum 14 kişi oynayabilmektedir, profesyonel lisanslı paintball hakemleri eşliğinde mücadele edilir. Ayrıca paintball sahasının mesire alanında olduğundan  oyun sonrası piknik yapılabilmektedir. Tüm sahalar doğa ile iç içe ve  mesire alanları yürüyüş ve dağ bisikleti aktivitelerine de uygundur.

Oyun süresi

Oyunlar 10 dakikalık setler halinde yapılmakta, amaç karşı ekibi tamamen vurup saf dışı etmek ve ya  karşı ekibin bayrağını alıp kalesini fethetmektir. Normal set 1 puan bayraklı set takıma 2 puan kazandırır. Oyuncular malzemelere ve sahaya alıştıkça set süresi 3 dakikaya kadar düşmektedir, yani vurulan oyuncu uzun süre oyun dışı kalmamaktadır. İkinci sette tekrar tam takım olarak oyuna girilmektedir. Toplam oyun ortalama 1,5 saat sürmektedir. Seri ve stratejik oynayan takımlar 7-8 set çıkarabilmektedir.

Ekipmanlarımız

Paıntball sahamızda oynayan her oyuncuya;

  • Korumalı kamuflaj elbise, v force yüz koruma maskesi, korumalı s.w.a.t. Yeleği,
  • Korumalı s.w.a.t. Eldiven, 2010 model tıppmann act platınıum yarı otomatik markerlar
  • Paıntball silahı , silahta 50 adet top verilmektedir

 


Diğer Haber Resimleri

Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
| İçeriği Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş

Site Haritası
Site İçi Arama
Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
E-Katalog
Kartepe Belediyesi Bilgi İşlem WEB7K 2010 K7