İÇERİK YÖNETİMİ
03
Kartepe Sukay PARK Geri
Orjinal Resim

Kartepe Halatlı Su Kayağı tesisleri bilenen ismiyle Kartepe Sukay Park , Samanlı sıra dağlarının zirvesine Sapanca Gölünün en çok yaklaştığı alana kurulmuştur. Muhteşem doğa manzarası eşliğinde su kayağı yapma fırsatı veren Kartepe Sukay Park tesisleri, dünyada ilk defa uygulanan tüm taşıyıcı direkleri suyun içerisinde bulunan sisteme sahiptir. Hat uzunluğu 817 metre ve 9 adet çekici teliyle profesyonel ve amatör sporcuların su kayağı yapmasına imkan sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Özel olarak tasarlanan acemi parkuruyla beraber Türkiye'nin en uzun pistine sahiptir.

Tesis kurulduğu doğal hayata hiçbir suretle zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Tesis çalışması için ihtiyaç duyduğu enerji elektrik ile sağlanmaktadır. Ekonomik olan bu sistem doğaya olan saygısının yanında yılda yaklaşık olarak 9 ton oksijeni Sapanca gölüne kazandırmaktadır.

Tesisimiz Toplam 5000m2 alan üzerinde kurulup tesisimiz 1 adet restaurant 320 m2 yürüyüş parkuru, 3 adet gözetleme kulesi vardır.

Tesisin Adı

Kartepe SUKAY Park

Adres

Uzuntarla Mah. Seka Kampı Cad. No:86 Kartepe/Kocaeli

Telefon

0262 375 20 20

Gsm

Web

facebook adresimiz

Harita

Navigasyon

X: 40.718079, Y=30.156758

E-mail


Diğer Haber Resimleri

Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
| İçeriği Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 7082

Site Haritası
Site İçi Arama
Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
E-Katalog
Kartepe Belediyesi Bilgi İşlem WEB7K 2010 K7