Konak Pansiyon
05
Konak Pansiyon Geri
Orjinal Resim

           Maşukiye'de bulunan konak pansiyon diğer konaklama yerlerine göre güzel bir konuma sahiptir. Sizde araştırdığınızda bunun farkına varacaksınız. Konforunuzu hiç bozmadan rahat bir şekilde bütçenizi hiç sarsmadan boş zamanlarınızı huzur içinde bol oksijenli kuş cıvıltıları içinde Kartepe dağının manzarası ile Sapanca gölünün eşiz uyumunu pansiyonumuzun her yerinden seyredebilicesiniz. Odalarımızda banyo ve tuvalet mevcuttur ayrıca kahvaltı servisi de bulunmaktadır, bunun yanı sıra aperatif yiyecek ve içecekler salonumuzda mevcuttur. Arzu eden müşterilerimiz kahvaltısın hem salonumuzda hem odalarında rahat bir şekilde alabilirler.

Müşterilerimiz diger ögünleride çeveremizde bulunan restoranlarda alabilirler. Ayrıca pansiyonumuza ait 40 kişilik salonumuzda televizyon seyredebilir veya sıcak çayınızı yudumlarken eşsiz doğa manzarasının keyfini sürebilirsiniz.

 

Tesisin Adı

Konak Pansiyon

Adres

Maşukiye Mahallesi Serme Sokak No:2 KARTEPE

Telefon

0262 354 26 91                                

Gsm

-

Web

www.konakpansiyon.net 

Harita

Navigasyon

X:4507045.91845848 , Y=510898.971852107

E-mail

info@konakpansiyon.net


Diğer Haber Resimleri

Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
| İçeriği Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 17144

Site Haritası
Site İçi Arama
Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
E-Katalog
Kartepe Belediyesi Bilgi İşlem WEB7K 2010 K7