ETKİNLİKLER
06
ADVENTURE 2020 FUARINA KATILDIK Geri
Orjinal Resim

KARTEPE BELEDİYESİ ADVENTURE 2020 FUARINA KATILDI

 

Kartepe Belediyesi ve Kartepe Turizm Derneği, İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen "Macera Turizmi ve Sporları Fuarı Adventure Turkey2020" fuarına katıldı.

 

 

KARTEPE ADVENTURE2020'DE

Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Kartepe Turizm Derneği işbirliğinde Adventure2020 fuarında stand açtı. Kartepe'nin turizminin tanıtımı için açılan 11'nci Hal A410 nolu stant da 4 gün boyunca ziyaretçilere bilgi verilecek. Fuara Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcıları Orhan Akyüz, Mehmet Filiz, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Ay, turizm birimi çalışanları, Kartepe Turizm Derneği Başkanı Kamil Öçbe ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

KARTEPE'DE YAPILAN DOĞA SPORLARI

Adventure2020 Fuarına katılan heyet fuar ziyaretçilerine Kartepe'de yapılan Kar ve Su Kayağı, Off -Road, Jeep Safari, Trekking, Enduro, Atv Safari, Motocros, Oryantring, Olta Balıkçılığı, Yamaç Paraşütü, Dağ Bisikleti, Tırmanma Ralli Yarışları, Kampçılık (dağcılık), Kros (atletizm), Paintball, Fotoğraf Safari, İzcilik, Zepline spor dalları hakkında bilgi verirken, misafirlere Eşme Ayva Cezeryesi ikram ettiler.

 

3 BİN TANITIM KİTAPÇIĞI

Fuar süresince özellikle İran, Malezya ve acenta temsilcileri Kartepe Belediyesi standını ziyaret ederek turizm ve doğa sporları hakkında bilgi aldı. Ağırlıklı olarak Manisa, Bursa ve Çanakkale illerinden heyetlerin ziyaretleri dikkat çekti. Fuar süresi boyunca 3 binden fazla tanıtım kitapçığı fuar ziyaretçilerine dağıtıldı.

 

BİRE BİR GÖRÜŞME YAPILDI

Kartepe Belediyesi standı görevlileri 180 bire bir görüşme, 17 farklı sektör standı ziyaret ederek yapılacak olan işbirlikleri hakkında görüş alış verişinde bulunurken, 13 farklı acenta ile de Kartepe'de ki turizm başlıkları üzerinde detaylı görüşmeler için randevulaşıldı.

 

KARTEPE'DE KAMP YAPACAKLAR

Kartepe heyeti doğa dernekleri ile doğa sporlarıyla ilgili olarak, Kartepe'de yapılan dağcılık, kampçılık ve izcilik branşlarında yaz ve kış mevsimlerinde kamp yapılması konusunda işbirliği ve destek için görüş birliğine vardılar.

 

 


Diğer Haber Resimleri

Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
| Haberi Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 1234

Site Haritası
Site İçi Arama
Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
E-Katalog
Kartepe Belediyesi Bilgi İşlem WEB7K 2010 K7