ETKİNLİK ARŞİVİ
03
Başlık
Açıklama
Tarih -
Etkinlikler Geri
 
ADVENTURE 2020 FUARINA KATILDIK
Kartepe Belediyesi ve Kartepe Turizm Derneği, İstanbul Fuar Merkezi´nde düzenlenen “Macera Turizmi ve Sporları Fuarı Adventure Turkey2020” fuarına katıldı.
10 BİNLER KARFEST´ TE BULUŞTU
Ünlü Sanatçı İrem Derici´nin verdiği konserle, KARFEST´e gelen davetliler unutulmaz dakikalar geçirdi. Konser öncesi Başkan Büyükakın, Kocaeli´nin KARFEST´le yeni bir festival markası daha kazandığın
KARTEPE FESTİVALLERLE BİR BAŞKA GÜZEL
Kartepe Belediyesi 5´nci Uluslararası Unutulmuş Değerler Festivali Kartepe Maşukiye Park Alanı´nda, Büyükşehir Belediyesi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı´nın katkıları ile başladı.
KOCAMAN´ dan Yeni Bir Turizm Hamlesi
KARTEPE BELEDİYESİ ADVENTURE 2020 FUARINA KATILIYOR Kartepe Belediyesi ve Kartepe Turizm Derneği, 13-16 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi´nde düzenlenecek olan “Macera Turizmi v
Kartepe Belediyesi, Doğa Sporları Turizm Çalıştayı´na Hazır
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 27-28 Nisan tarihleri arasında Kartepe Park Otel´de yapılacak Doğa Sporları Turizm Çalıştayı ön toplantısına katıldı.
Arap Yatırımcı ve Misafirlerin Gözü Kartepe´de
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe´nin turizm destinasyonunu yerinde göstermek ve ilçenin tanıtımına katkı vermeleri için ilçede konuk ettiği Arap basın heyetini makamında ağırladı.
Kartepe Ekoköyde Festival Heyecanı Bu Hafta Sonu
Kartepe Belediyesi öncülüğünde, Ekolojik Sağlıklı Yaşam Köyü (EKOKÖY) Ketenciler´de 8 Kasım Cumartesi günü "Bir Başka Yaşam Mümkün" festivali düzenlenecek.
Kartepe, Tekirdağ´da Tanıtıldı
Geleceğin turizm merkezleri arasında yer almaya aday ilçe Kartepe, 18-21 Eylül tarihleri arasında Trakya Kalkınma Ajansı ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansının ortaklaşa hazırladığı finansmanını AB fonl
Kartepe Ekoköy´de Organik Mahsüller Satışta
Kartepe Belediyesi tarafından Ekolojik Sağlıklı Yaşam Köyü Ketenciler´de yürütülen "Bir Başka Yaşam Mümkün" adlı proje kapsamında Ekoköy´de organik tarımın desteklenmesi için yaz başında dağıtılan fi
Tırmanma Şampiyonası Kartepe´de Gerçekleşti
2014 Türkiye Tırmanma Şampiyonası´nın 5. Ayağı, hafta sonu 6 ayrı kategoride 26 pilotun katılımı ile Kartepe´de düzenlendi.
Toplam 2 sayfadan 1. sayfa listelenmektedir. 16 Kayıt
Site Haritası
Site İçi Arama
Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
E-Katalog
Kartepe Belediyesi Bilgi İşlem WEB7K 2010 K7